چرا ما ؟

0511-تلفن تماس : 2257882

چرا ما ؟

چرا ما ؟

پشتیبانی مناسب و حرفه ای

کلیه مشتریان حقیقی یا حقوقی ما می توانند در طول ۲۴ ساعت شبانه روز با استفاده از سامانه پشتیبانی ۲۴ ساعته پشتیبانی ؛ درخواست و مشکلات خود را مطرح نمایند تا پس از بررسی های لازم مشکل انها برطرف شود .
علاوه بر سامانه پشتیبانی ۲۴ ساعته ، مشتریان عزیز می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن های با ما تماس گرفته و با واحد مورد نظر خود صحبت نمایند ، شرکت هوش مصنوعی زمرد برای ارتقاء سطح کیفی خود منشی را از پروسه پاسخگویی حذف نموده تا مشتریان پس از تماس با شرکت به طور مستقیم با پشتیبان فنی صحبت کنند.
پشتیبانان ما حتی در سخت ترین شرایط و در روزهای تعطیل هم با تمام وجود  و روی گشاده آماده ارایه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان هستند  .

مشاوره رایگان

شرکت هوش مصنوعی زمرد با بیش از 10 سال سابقه کاری ارایه دهنده خدمات میزبانی وب از ثبت و اعطای نمایندگی دامنه تا سرور های اختصاصی قدرتمند می باشد ، از این رو متخصصین شرکت همواره پیشنهاد های مناسب برای میزبانی هر نوع سایت یا مدیریت سرور های لینوکس در اختیار مشتریان عزیز خواهند گذاشت.

انتقال رایگان

شرکت هوش مصنوعی زمرد  نظر به تحریم کنترل پنل سی پنل برای کاربران ایرانی با اریه کنترل پنل دایرکت ادمین سعی در اراپه خدمات پایدارتر و با کیفیت متمایز نموده است ، ما برای رفاه حال مشتریان اقدام به انتقال رایگان هاست بر روی سرور های خود نموده ایم منوط بر اینکه کنترل پنل قبلی سی پنل یا دایرکت ادمین باشد.

مدیریت سرور ها – آپتایم مناسب

شرکت هوش مصنوعی زمرد با استفاده از امکانات و نرم افزار های مانیتورینگ حرفه ای تمامی تمامی سرور های تحت مدیریت خود را مانیتور نموده و نسبت به آپتایم آنها بسیار حساس خواهد بود. به طوری که با افزایش لود سی پی یو و تغییرات مهم در سرور و داون شدن سرور ظرف ۱ دقیقه مراتب به تمامی مدیران شبکه شرکت ایمیل و SMS می شود تا نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.
البته هدف ما در بخش مدیریت سرور پیشگیری از بروز مشکل است نه اینکه پس از به وجود آمدن آن اقدام به رفع مشکل نماپیم.

نسخه پشتیبان – بکاپ

شرکت هوش مصنوعی زمرد به منظور تامین آسایش فکری مشتریان خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم و هر ۷۲ ساعت یکبار بر روی سرور های خود روی دیتاسنتر دیگری نموده است به این صورت که اطلاعات جدید روی بکاپ قبلی replace می شود.

کارنامه موفق

شرکت هوش مصنوعی زمرد توانسته با ارایه سرویس های با کیفیت و مطلوب ، ارایه پشتیبانی بی وقفه و برخورد مناسب پرسنل خود با مشتریان به سرعت جای خود را در میان هموطنان عزیز باز نماید و با عنایت پروردگار و همت و تلاش فراوان پرسنل خود به روند صعودی خود ادامه دهد .
شرکت هوش مصنوعی زمرد هم اکنون دارای چندین شبکه ی Multi BGP در خارج و داخل کشور می باشد .

و ….