پلیر امن زمرد چیست ؟

0511-تلفن تماس : 2257882

پلیر امن زمرد چیست ؟

امروزه کپی و گسترش غیر مجاز محصولات صوتی – تصویری به یکی از مهم ترین چالش های تولیدکنندگان محصولات تبدیل شده است. تولید کننده گان در مواجهه با این چالش رویکرد های مختلفی را پیش گرفته اند؛ گروهی در این مورد هیچ راهکار موثری انتخاب نکرده اند در حالی که گروه دوم تلاش کرده اند که با بالا بردن امنیت محصولات خود با این مشکل، مبارزه کنند.

Binary Matrix Security

با وجود این که تلاش گروه دوم معمولا اثرات مثبتی داشته است، اما به این دلیل که امنیت مبحثی تخصصی است، این شرکت ها موفق نشده اند که عملا امنیت قابل قبولی را برای محصولات خود تامین کنند.

یکی از روش هایی که اکثر شرکت های گروه دوم از آن استفاده می کنند، روش استفاده از فایل های موقتی است که در ذیل به بررسی نقاط ضعف این روش می پردازیم.

محدودیت های روش استفاده از فایل های موقتی: در این روش تولید کننده فایل های صوتی و تصویری را به صورت رمز شده منتشر می کند و برنامه هنگام اجرا، ابتدا آنها را از حالت رمز شده خارج کرده و در فایل های موقتی روی هارد دیسک ذخیره می کند و سپس آن فایل های موقتی را اجرا می کند و در پایان اجرا، برنامه آنها را از هارد دیسک کامپیوتر پاک می کند. در این روش دو محدودیت عمده وجود دارد:

 1. وقتی برنامه در حال اجرای فایل است، کاربر با کمی جستجو می تواند آن فایل های موقتی را از روی هارد دیسک کامپیوتر پیدا کرده و از آنها کپی تهیه کند.
 2. خارج کردن فایل های بزرگ تصویری از حالت رمز شده، زمان زیادی طول می کشد که از صبر کاربر خارج است و برای مقابله با این مشکل، تولید کننده گان مجبورند فایل های تصویری به به صورت تکه تکه و کوچک ذخیره و اجرا کنند.

t44h

شرکت هوش مصنوعی زمرد با به کار گیری نیروهای تخصصی حوزه امنیت دیجیتال، توانسته است روشی منحصر به فرد برای مقابله با این چالش ایجاد کند که مشکلات روش های مرسوم را ندارد. در این روش هم امنیت و هم کارایی و سرعت اجرای بالا تامین شده است به این صورت که اولا از هیچ فایل فیزیکی رمز نشده ای استفاده نمی شود و فایل ها مستقیما از داخل رم اجرا می شوند و ثانیا تاخیر اجرای فایل های بسیار حجیم تصویری با این روش کمتر از سه ثانیه است.

محاسن روش شرکت زمرد

 1. تامین امنیت بالا و چند لایه
 2. امکان یکپارچه شدن با قفل نرم افزاری شرکت زمرد
 3. عدم استفاده از هرگونه فایل فیزیکی رمز نشده حتی به صورت موقتی و اجرای مستقیم فایل ها از داخل حافظه
 4. سرعت بالا و تاخیر کم (زیر سه ثانیه) برای پخش فایل های رمز شده ی حجیم تصویر
 5. توانایی اجرای بسیاری از فرمت های مختلف صوتی، تصویری و فلش
 6. دارای قالب ساز ویژه و امکان شخصی سازی محیط پلیر و استفاده از قالب های مختلف ساخته شده بوسیله ی آن

cybersecurity

خلاصه امکانات قفل نرم افزاری زمرد
 • امکان ایجاد نسخه دمو
 • امکان فعال کردن وزؤن های مختلف برنامه با وارد کردن کدهای فعال سازی متفاوت
 • امکان فعال سازی نرم افزار از طریق اینترنت، اس ام اس و تلفن
 • تامین سرعت قابل قبول در کنار امنیت بالا
 • عدم خراب شدن برنامه در اثر محافظت با قفل
 • استفاده از رمزنگاری متقارن و نامتقارن و امضای دیجیتال و امنیت چند لایه
 • امکان بروز رساتی نرم افزار از طریق اینترنت و به صورت امن
 • امکان استفاده از قفل نرم افزاری بر روی هر نوع فایل (فایل های اجرایی، فلش، پی دی اف، آفیس و …)

tqqh